مواد برای پارتیشن های اداری شیشه ای

از آنجایی که منشا پارتیشن اداری شیشه است، باید بدانیم که شیشه از چه ترکیبی ساخته شده است. شیشه از ترکیباتی مانند کربنات، آهک و سیلیس تشکیل شده است. اگر عناصری مانند منیزیم و سدیم به ترکیب مذکور اضافه شود، ساختار شیشه قوی‌تر می‌شود. شیشه های محکم و بادوام گزینه بسیار مناسبی برای ساخت پارتیشن اداری شیشه ای است. پارتیشن های اداری شیشه ای می توانند دارای فریم یا قاب ام دی اف یا آلیاژهای مختلف برای ادغام با سایر پارتیشن های اداری و یا تسهیل در نصب پارتیشن اداری باشند. درب های شیشه ای آکاردئونی معمولاً شامل این دسته از پارتیشن های اداری می شوند. یک پارتیشن اداری شیشه ای بدون قاب یا بدون قاب نیز وجود دارد که هیچ جزء اضافی ندارد. این پارتیشن های اداری با ساختار زیبا و بدون ایراد خود جلوه زیبایی به دفتر می دهد. پارتیشن های اداری شیشه ای از جمله پارتیشن هایی هستند که در مقایسه با سایر پارتیشن ها سابقه کوتاهی دارند اما این دسته از پارتیشن ها به دلیل نصب آسان، قابل حمل بودن، وزن سبک و ... اند.
 
کاربرد و محدودیت در استفاده از پارتیشن اداری شیشه ای
با نصب پارتیشن اداری شیشه ای می توانید فضاهای اداری مختلف را در کمترین زمان تقسیم بندی کنید. پارتیشن اداری می تواند فضای اداری را برای حفظ حریم خصوصی کارمندان به فضای اداری تبدیل کند. پارتیشن های شیشه ای شفاف بسیار بهتر از مکعب های گچی شش ضلعی هستند. نصب پارتیشن شیشه ای جلوه حرفه ای تری به محیط کار خواهد داد. وقتی دفتر دارای پارتیشن شیشه ای باشد، دفتر را به محیطی مدرن و شیک تبدیل می کند. وقتی مدیر مجموعه اداری بتواند افراد واقعی را پشت میز خود ببیند، حس جدیدی را تجربه خواهد کرد. پارتیشن‌های اداری شیشه‌ای همچنین می‌توانند به مشتریان یا مشتریان یک شرکت احساس بازتر و نزدیک‌تر کنند، و مشتریان احتمالی را راحت‌تر و در نتیجه راحت‌تر صحبت کنند و انجام دهند.
 
پارتیشن شیشه ای با استفاده از ترکیبی از شیشه های برفی یا پارتیشن های شیشه ای رنگی می توانند با موفقیت فضای شخصی را در محیط های اداری شلوغ ایجاد کنند. پارتیشن های اداری شیشه ای نیز می توانند به کاهش سطح سر و صدا کمک کنند. در واقع پنجره های دو جداره از موثرترین ها در جلوگیری از آلودگی صوتی هستند. حفظ حریم خصوصی مزیت بزرگ پارتیشن های شیشه ای در دفتر پارتیشن های شیشه ای قابلیت ایجاد دفاتر مجزا و اتاق های کوچکتر برای تیم های فردی را دارند. این بدان معنی است که جلسات تیم می تواند بدون توجه به بقیه قسمت های اداری برگزار شود و گفتگوی کلی بین همکاران نباید برای سایر کارمندان باشد. امروزه به پارتیشن‌های شیشه‌ای بیلبورد می‌گویند زیرا این کار را برای طراحان دکوراسیون و مدیران مجتمع‌های اداری فراهم می‌کند و می‌توانند لوگوی شرکت را روی پارتیشن‌های شیشه‌ای با سندبلاست ایجاد کنند. پارتیشن های شیشه ای کار بسیار خوبی برای به حداکثر رساندن تاثیر و پراکندگی نور طبیعی انجام می دهند، در حالی که جنس پارتیشن های شیشه ای شفاف است و جلوه ای قدرتمند به فضای اداری می دهد. افزودن پارتیشن های شیشه ای به محیط کار، فضایی از پیشرفت را در فضای اداری فراهم می کند. همچنین با افزایش استفاده از نور طبیعی باعث صرفه جویی در هزینه می شود و در نتیجه هزینه های انرژی را کاهش می دهد.
 
پارتیشن شیشه ای استفاده از هر نوع نور مصنوعی را به حداقل می رساند. این اجازه می دهد تا نور طبیعی به درستی در محیط اداری توزیع شود تا شرکت بتواند در طول سال قبض برق سبک تری داشته باشد. پارتیشن های اداری شیشه ای با توجه به ویژگی هایی که دارند واقعا مقرون به صرفه هستند و می توانند هر فضایی را تغییر دهند، به این معنی که تغییر و تخلیه فضای اداری و تنظیم و ایجاد مجدد فضای اداری جدید و بدون نیاز به هزینه بسیار آسان است. آنها بزرگ ندارند. شاید تنها دغدغه اکثر مدیران یک مجموعه اداری، ترک خوردن یا شکستن پارتیشن شیشه ای اداری در صورت استفاده از شیشه سکوریت لمینت باشد. امکان شکستن پارتیشن اداری شیشه ای به حداقل رسیده است.
 
پارتیشن اداری شیشه ای
 
مزایای پارتیشن اداری شیشه ای
پارتیشن اداری شیشه ای به راحتی تمیز می شود
نصب پرسرعت پارتیشن اداری شیشه ای
امکان جابجایی پارتیشن اداری شیشه ای
خلاقیت بالا در پارتیشن اداری شیشه ای
ظهور پارتیشن های اداری شیشه ای
انعطاف پذیری پارتیشن های اداری شیشه ای
تنوع در رنگ و طرح پارتیشن اداری شیشه ای
امکان مونتاژ و جداسازی (ادغام با سایر پارتیشن های اداری) در پارتیشن اداری شیشه ای
معایب پارتیشن اداری شیشه ای
با احتمال بسیار کم و برای مدت طولانی پارتیشن شیشه ای دفتر ممکن است ترک بخورد یا بشکند.
 
https://www.tetraform.com/product/%D9%BE%D8%A7%D8%B1%D8%AA%DB%8C%D8%B4%D9%86-%D8%B4%DB%8C%D8%B4%D9%87-%D8%A7%DB%8C/