چگونه می توانید استرس خود را هنگام ترک سیگار کاهش دهید

بررسی شده توسط برونیلدا نازاریو ، MD در 16 ژانویه 2019

مقالاتی در مورد برداشت نیکوتین

  • اصول ترک نیکوتین
  • نکات مربوط به ترک نیکوتین
  • زنده ماندن از ماه اول
  • Avoiding Weight Gain
  • کنترل استرس

خود را بالا ببرید مدیریت استرس هنگامی که برای تلاش می کنید ، می خواهید مهارت های ترک سیگار .

این یک تلاش بزرگ ، با بازدهی بزرگ برای سلامتی شما است. و اگر سیگار کشیدن همان کاری بود که قبلاً تحت فشار بودید ، اکنون به گزینه های دیگری احتیاج دارید.

Start with these 10 stress-busting strategies.

1. Cut yourself plenty of slack.

با خودت خوب باش ترک کار آسان نیست ، اما سعی کنید یک نگرش خوش بینانه و "می توانید انجام دهید". اعتقاد به اینکه می توانید کاری را انجام دهید اولین قدم برای انجام واقعی آن است. حتی اگر قبلاً تلاش کرده اید و شروع کرده اید سیگار کشیدن را دوباره ، به یاد داشته باشید که این امکان وجود دارد. بیشتر افراد قبل از موفقیت باید چندین بار تلاش کنند.

2. مشکلات کوتاه مدت را از قبل حل کنید.

اگر می توانید هر مسئله ناراحت کننده ای را که خیلی بزرگ نیست حل کنید ، قبل از ترک این کار را انجام دهید. آن شیر آبریز را برطرف کنید. تمیز کردن درهم و برهمی شده است که شما شنود. تا آنجا که ممکن است مسائل استرس زا را پاک کنید.

ادامه داد

3. توجه خود را متمرکز کنید.

هفته های اول ترک سخت ترین هفته است. در این مدت ، سعی نکنید مسائل بزرگ دیگری را بپذیرید. بعد از طی چند هفته اول ، می توانید بعداً مشکلات طولانی مدت را مرتفع کنید.

4- به نشانه های استرس خود توجه کنید.

هرچه زودتر با کنار استرس بیایید ، بهتر است - بنابراین باعث نمی شود که نور بگیرید. استرس می تواند شما را عصبانی ، مضطرب یا غمگین کند. ممکن است دچار سردرد یا ناراحتی معده یا اشتیاق به غذایی شوید که برای شما مفید نیست.


SUGGESTED

Continued

7. آرامش را تمرین کنید.

آیا یوگا ، عمیق تنفس تمرینات و مدیتیشن را امتحان کرده اید؟ اینها فقط چند روش برای کمک به شما در تمرکز اینجا و اکنون است. این مهارتی است که در صورت نیاز به ولع مصرف سیگار به درد شما می خورد. هیچ یک از تکنیک ها برای همه مفید نیست ، بنابراین چند مورد را امتحان کنید تا ببینید چه چیزی را دوست دارید. در صورت امکان ، با چند روش کاهش استرس قبل از تاریخ ترک خود راحت باشید.

8- آن را به صورت مکتوب قرار دهید.

مکانی آرام پیدا کنید و 15 دقیقه وقت صرف نوشتن در مورد آنچه شما را هارو می کند ، کنید. بازخوانی یا اصلاح نکنید. فقط بنویس. پس از آن ، آنچه را که نوشته اید حذف یا پاره کنید و آن را دور بریزید. عمل نوشتن ممکن است دیدگاه جدیدی به شما بدهد.

9. با یک دوست تماس بگیرید.

قبل از ترک ، لیستی از افرادی که می توانید برای پشتیبانی و گفتگوی دوستانه به آنها مراجعه کنید ، تهیه کنید. وقتی احساس کردید خیلی خوب پیش نمی رود به آنها مراجعه کنید. حمایت اجتماعی واقعاً تفاوتی ایجاد می کند.

ادامه داد

10. انتظار لحظات سخت را داشته باشید.

چند روز اول ترک واقعا می تواند سنگین باشد. تقریباً تمام افراد سیگاری سابق لحظه هایی دارند که شک دارند که می توانند این کار را انجام دهند. اغلب به خود یادآوری کنید: ترک نیکوتین هر روز که سیگار نمی کشید ، ضعیف می شود. هر بار که در برابر روشن شدن مقاومت می کنید ، یک قدم به زندگی بدون دود نزدیک می شوید.

حتی در شرایطی که هفته های اول سخت ترین ماه را پشت سر می گذارید ، انتظار داشته باشید که چند وصله خشن را بزنید. مواقعی پیش می آید که شما واقعاً می خواهید روشن شوید. اما می توانید از پس آن برآیید. به آن پایبند باشید ، و قبل از اینکه بدانید یک سیگاری سابق خواهید بود.