طراحی سایت رایگان  ایجاد یک وب سایت برای افرادی که قصد درآمدزایی و کسب درآمد از اینترنت را دارند امری ضروری است. با توجه به اینکه افراد زیادی قصد راه اندازی یک وب سایت را دارند و می خواهند برای کسب و کار اینترنتی خود یک وب سایت راه اندازی کنند، در این مقاله نحوه راه اندازی وب سایت بدون کدنویسی و برنامه نویسی را به شما آموزش می دهیم.

 
با پیشرفت تکنولوژی و اینترنت اینترنت به منبع درآمدی تبدیل شده است که اگر اصول اولیه را بدانید می توانید مانند آب آشامیدنی از اینترنت کسب درآمد کنید. برای اینکه بتوانید از طریق اینترنت درآمدزایی کنید، باید یک وب سایت راه اندازی کنید و به فکر راه اندازی سایت خود باشید. شاید فکر کنید که راه اندازی یک کسب و کار بسیار سخت است و اگر می خواهید یک وب سایت راه اندازی کنید، به سرمایه زیادی نیاز دارید.
 
در صورتی که اصلا اینطور نیست و بدون نیاز به هزینه های اضافی و سرمایه سنگین می توانید با سلیقه خود وب سایتی برای کسب و کار خود ایجاد کنید. در این مقاله در مورد نحوه راه اندازی سایت بدون کد نویسی، طراحی سایت رایگان قدم به قدم راه اندازی سایت را به شما معرفی می کنم و قدم به قدم به شما آموزش می دهم که چگونه می توانید یک وب سایت حرفه ای با تمام امکانات برای خود راه اندازی کنید. 
 
ایجاد وب سایت مانند آب خوردن است و پس از مطالعه این آموزش راه اندازی وب سایت قدم به قدم می توانید یک وب سایت کاملا حرفه ای با تمام امکانات رفاهی برای خود ایجاد کنید.
 
یکی از بزرگترین اشتباهات در هنگام ایجاد و طراحی وب سایت این است که بسیاری از افراد فکر می کنند اگر می خواهند وب سایت ایجاد کنند، قطعاً به دانش برنامه نویسی نیاز دارند و باید به یادگیری زبان های برنامه نویسی وب فکر کنند. اگر نه اصلا! در ادامه آموزش ساخت سایت و طراحی سایت رایگان به شما آموزش می دهیم که بدون دانش برنامه نویسی و کدنویسی می توانید یک سایت کاملا حرفه ای با تمامی امکانات رفاهی برای کسب و کار اینترنتی خود ایجاد کنید.
 
 یکی دیگر از تصورات نادرست در مورد ایجاد وب سایت این است که بسیاری از افراد فکر می کنند اگر می خواهند وب سایت ایجاد کنند باید کار طراحی وب سایت خود را به شرکت های طراحی وب سایت بسپارند و برای ایجاد وب سایت خود به این شرکت ها سرمایه زیادی بپردازند. اصلا اینطور نیست و بدون نیاز به هزینه های اضافی و سرمایه بالا می توانید با کمترین سرمایه ممکن سایت خود را راه اندازی کنید که در ادامه به شما خواهیم گفت. پس با ما همراه باشید تا قدم به قدم و قدم به قدم راه اندازی سایت را با شما همراهی کنم.
 
البته قبل از اینکه وارد مبحث اصلی آموزش راه اندازی وب سایت شویم بهتر است یک سری موارد مانند روش های راه اندازی وب سایت و سرمایه لازم برای راه اندازی سایت را مطرح کنیم. پس تا پایان مقاله با ما همراه باشید.
 
هزینه ایجاد یک وب سایت چقدر است؟
 
قبل از راه اندازی یک وب سایت، باید بدانید که هزینه راه اندازی یک وب سایت چقدر است و چه مقدار سرمایه اولیه برای راه اندازی وب سایت خود نیاز دارید. همانطور که گفتم، با توجه به این که بسیاری از افراد فکر می کنند برای راه اندازی یک وب سایت به سرمایه زیادی نیاز دارند. اگر نه اصلا!
 
البته اگر بخواهید کار ساخت وب سایت خود را به شرکت های طراحی سایت و توسعه دهندگان بسپارید، به سرمایه و هزینه های زیادی نیاز دارید. اما با توجه به اینکه بسیاری از افراد تمایلی به پرداخت هزینه طراحی سایت رایگان زیادی برای راه اندازی سایت خود ندارند، پیشنهاد می کنیم خودتان سایت خود را راه اندازی و راه اندازی کنید.
 
اگر خودتان سایت را راه اندازی کنید می توانید با هزینه بسیار کم چند صد هزار تومان یک سایت کاملا حرفه ای راه اندازی کنید. هزینه ساخت وب سایت زیاد نیست و شما در نهایت می توانید با خرید هاست و دامنه وب سایت خود را بنا به سلیقه خود راه اندازی کنید که در ادامه به شما خواهیم گفت هاست و دامنه چیست. به طور کلی سرمایه مورد نیاز شما سرمایه خرید و دامنه و یک سری ابزار و امکانات برای سایت شماست.
روش های راه اندازی سایت
 
راه های زیادی برای راه اندازی یک وب سایت وجود دارد. البته همانطور که گفتم پیشنهاد می کنم خودتان کار را انجام دهید و سایت خود را راه اندازی کنید. طراحی سایت رایگان اما قبل از اینکه وارد مبحث اصلی راه اندازی سایت از صفر تا صد شویم، بهتر است تمام روش های راه اندازی سایت را به شما معرفی کنیم.
 
دو راه برای راه اندازی وب سایت شما وجود دارد. ابتدا وظیفه راه اندازی سایت خود را به شرکت ها و توسعه دهندگان بسپارید که من اصلا توصیه نمی کنم.
دوم، از سیستم های مدیریت محتوا و سازندگان سایت برای راه اندازی وب سایت خود استفاده کنید. در زیر به طور کامل به شما می گوییم که سیستم های مدیریت محتوا و سایت سازها چیست و چگونه می توانید بدون دانش برنامه نویسی و کدنویسی از آنها برای ایجاد یک وب سایت کاملا حرفه ای با تمام امکانات برای خود استفاده کنید.
 
در این مقاله در مورد نحوه ایجاد یک وب سایت، هدف اصلی ما این است که شما را راه اندازی کرده و وب سایت خود را مطابق سلیقه خود بسازید. ممکن است بپرسید که چگونه یک سایت ایجاد کنید طراحی سایت رایگان و در زیر نحوه راه اندازی سایت وردپرس را از ابتدا به شما آموزش خواهیم داد.