برای خرید رپورتاژ از چه کسانی مشورت می‌گیرید؟ به طور حتم خرید رپورتاژ آگهی کار بسیار حساسی خواهد بود. اگر بنا را بر رشد سایت‌تان گذاشته‌اید، به هیچ عنوان نمی‌توانید به صورت سرسری اقدام به خرید رپورتاژ آگهی کنید. مجموعه های زیادی وجود دارند که پکیج های مختلفی را برای ثبت رپورتاژ آگهی به فروش می رسانند اما تا زمانی که از کیفیت سایت‌های موجود در پکیج رپورتاژ اطمینان حاصل نکرده‌اید، نباید اقدام به خرید رپورتاژ خبری کنید. اما راه حل چیست؟ باید از چه مرجعی رپورتاژ آگهی خریداری کرد؟ ما در ادامه این مطلب قصد داریم در خصوص خرید رپورتاژ آگهی از تسمینو با شما صحبت کنیم.

 
یکی از مراجع مورد اعتمادی که صاحبان سایت می‌توانند از طریق آن بدون هیچ دغدغه‌ای اقدام به خرید رپورتاژ آگهی کنند، سایت تسمینو نام دارد. فکر می کنم همه شما با ما موافق باشید که یک واسطه مورد اعتماد می تواند کار را به یک خرید موفق منجر کند. حال سوال اینجاست که تسمینو دارای چه ویژگی‌هایی است که اکثر صاحبان سایت را به همکاری با خودش ملزم کرده است؟ ما به این ابهام پاسخ می دهیم:
 
 
 
ارائه تخفیف‌های فوق‌العاده برای خرید رپورتاژ آگهی
با توجه به اینکه پلتفرم ثبت رپورتاژ آگهی تسمینو با سایت‌های درجه یکی مانند نمناک، جهان نیوز و... و. در ارتباط است، علاقمندان می توانند با کلیک بر روی هر یک از رسانه‌های زیر به جهت خرید رپورتاژ آگهی از تخفیف‌های بسیار خوبی برخوردار شوند. در نظر داشته باشید که هر چه خریدهای بیشتری از رسانه تسمینو انجام دهید، تخفیف های بعدی به صورت تصاعدی بالا خواهد رفت. به طور حتم یکی از دغدغه های مهم صاحبان سایت؛ علاوه بر کیفیت سایت‌هایی که در آن رپورتاژ ثبت می‌کنند، قیمت آن خواهد بود که پلتفرم تسمینو این دغدغه‌ی کاربران و صاحبان سایت را به بهترین شکل ممکن پاسخ داده است و با کاهش قیمت ها خیال مدیران سایت را از بابت هزینه و قیمت رپورتاژ آگهی راحت کرده است.
 
افزایش چشم‌گیر بازدید با انتشار رپورتاژ توسط تسمینو
در صدر اخبار بودن، آن هم در سایت‌های فوق‌العاده پربازدید می‌تواند چندین هزار کاربر را به سمت سایت‌تان روانه کند. حتی با انتخاب پکیج‌های ساده از تسمینو می‌توانید این شانس را برای خود ایجاد کنید که حداقل به مدت ۳ روز در صفحه اصلی و یا صفحات پربازدید سایت‌های مختلف قرار داشته باشید. لذا اگر قصد خرید رپورتاژ آگهی دارید حتماً با پشتیبانی سایت تسمینو صحبت کنید تا در این‌باره شما را بیشتر راهنمایی کند.
 
دائمی بودن لینک‌های رپورتاژ آگهی
زمانی که رپورتاژی خریداری می کنید، یکی از دغدغه های‌تان این است که حتماً به صورت دائمی در سایت مورد نظرتان قرار داده شود. اما این ابهام برایتان وجود دارد که چه تضمینی وجود دارد که سایت مورد نظر، آگهی رپورتاژتان را حذف نکند. در اینجا سایت تسمینو با برنامه‌هایی که دارد، به صورت همیشگی رپورتاژهای‌تان را بررسی می کند تا از دائمی بودن لینک‌های شما اطمینان حاصل شود.
 
ارائه آمار دقیق
اگر چه هدف اول ثبت رپورتاژ آمار و ارقام نیست، اما بسیاری از مدیران سایت، با داشتن چنین آماری می توانند، نحوه تهیه رپورتاژ آگهی برای خرید رپورتاژ برای مراحل بعدی را بهتر انجام دهند. رسانه تسمینو با ارائه شفاف‌ترین و دقیق ترین آمار بازدید رپورتاژتان کمک بزرگی را در این زمینه به صاحبان سایت انجام می دهد.
 
رپورتاژ رایگان از سایت تسمینو دریافت کنید
یکی از ویژگی‌های سایت تسمینو این است که به صاحبان سایت این امکان را می‌دهد تا از رپورتاژ رایگان سایت ها استفاده کنند. درواقع باتوجه به حجم خریدهای‌تان از رسانه تسمینو، می‌توانید از امکان رپورتاژهای رایگان برخوردار شوید. ناگفته نماند که رپورتاژ آگهی رایگان نیز می تواند در سایت های فوق‌العاده معتبر باشد واگر احساس کرده‌اید که این موضوع برای سایت‌های کم اهمیت‌تر است باید عنوان کنیم که تسمینو فقط با رسانه‌های معتبر و قدرتمند در ارتباط است.
 
 
بسته‌های پیشنهادی تسمینو
مدیران وبسایت ها علاه بر اینکه می توانند به دلخواه سایت های مدنظرشان را برای خرید رپورتاژ از تسمینو انتخاب کنند، می توانند از امکان پیشنهادهای این رسانه نیز بهره ببرند. نکته ای که قابل ذکر است، تخفیف های ویژه تری است که تسمینو در این گونه مواقع برای خریداران رپورتاژ در نظر می گیرد. پس اگر از بسته های پیشنهادی تسمینو استفاده کنید، شانس بیشتری برای بهره بردن از تخفیف ها خواهید داشت.
 
بهبود سئوی سایت با تسمینو
همانطور که عنوان کردیم با توجه به اینکه سایت‌هایی که با تسمینو همکاری می‌کنند، چه از لحاظ بازدیدکننده و چه از لحاظ گوگل در سطح بسیار بالایی هستند و سئوی هر کدام نیز توسط سئوکاران حرفه ای انجام شده است، این امکان را به شما می دهد که بعد از مدتی، شاهد افزایش و بهبود سئوی سایت خودتان باشید. به زبان دیگر لینک‌هایی که در متن رپورتاژ قرار خواهید داد مستعد رشد چند برابر خواهند بود.
 
سخن آخر
پلتفرم ثبت رپورتاژ آگهی تسمینو آماده خدمت‌رسانی به مدیران سایت‌هایی می باشد که قصد دارند کسب و کار خود را توسعه دهند. در تسمینو مشاوران زیادی آماده همکاری و مشاوره دادن به وبمستران گرامی هستند تا هر گونه سوال و ابهام در خصوص چگونگی خرید رپورتاژ از تسمینو ، ویژگی های سایت های مدنظر تسمینو و غیره خیلی زود برطرف شود.
 
توصیه می‌کنیم که قبل از هزینه کردن و خرید رپورتاژ آگهی با مشاورین تسمینو صحبت کنید تا بر اساس نیازتان شما را راهنمایی کنند. این مشاوره می‌تواند در حیطه‌ی چگونگی تهیه رپورتاژ و چگونگی انتخاب رسانه‌هایی که می‌خواهید در آن رپورتاژ ثبت کنید، باشد.