نکات مهم تاثیرگذار در قیمت طراحی وب سایت چیست؟ در این نسخه دوم قیمت طراحی وب سایت، استیو قیمت طراحی وب سایت برای آن دسته از روسا، مشتریان، سهامداران و مدیران بازاریابی که اصرار دارند کار اشتباهی انجام می دهند، مهمات ضروری اضافه می کند.

اگر قیمت طراحی وب سایت، نوشتن، برنامه نویسی، مالک یا مدیریت وب سایت هایی دارید، باید این کتاب قیمت طراحی وب سایت را بخوانید. - جفری زلدمن، نویسنده کتاب طراحی با استانداردهای وب

 
4. طراحی برای هکرها
 
این کتاب به طراحان مشتاق کمک می کند تا طراحی خوب را درک کنند: از کجا می آید، چگونه آن را ایجاد (و بازتولید) کنید، و چه کاری می توانید انجام دهید تا یک طراح وب عالی شوید.
 
5. طراحی با استانداردهای وب
 
این کتاب اخیراً با مشارکت ایتان مارکوت به روز شده است. از طریق این کتاب، طراحان یاد خواهند گرفت که چگونه با استانداردهای وب طراحی کنند، چگونه و چرا باید HTML و CSS مطابق با استانداردها بنویسند، و تکنیک هایی برای مقابله با مشکلات رایج طراحی وب سایت.
 
دوره های آنلاین طراحی وب سایت
TreeHouse: راه طراحی وب
مسیر طراحی وب TreeHouse 43 ساعت ویدیو و درس های تعاملی در HTML، CSS، طرح بندی و دیگر اصول طراحی وب ارائه می دهد. قیمت طراحی وب سایت همچنین شامل مهارت‌های اولیه برای یک طراح گرافیک نوظهور، مانند آموزش SVG است.
 
2. Envato Tuts+: طراحی وب سایت پاسخگو برای مبتدیان
 
دوره آموزشی طراحی وب واکنش گرا Tuts+ برای مبتدیان، مقدمه ای سریع بر اصول طراحی واکنش گرا، HTML، CSS، پرسش های رسانه ای و موارد دیگر است. با این عضویت می‌توانید نحوه استفاده از نرم‌افزارهای طراحی مانند Adobe XD و Sketch را از دوره‌های دیگر بیاموزید و به میلیون‌ها عکس استوک، الگوهای وب و موارد دیگر دسترسی پیدا کنید.
 
3. آموزش آینده: طراحی و تحقیق تجربه کاربری (UX).
 
 
این برنامه تحقیقاتی طراحی و کاربر از Future Learn و دانشگاه میشیگان برای طراحان وب مشتاقی که می خواهند درباره طراحی UX بیشتر بیاموزند عالی است. می‌توانید یاد بگیرید که چگونه درک بهتری از نحوه تعامل کاربران با وب‌سایت‌ها و برنامه‌ها ایجاد کنید و مهارت‌هایی را برای ارائه خدمات جامع‌تر فراتر از طراحی اولیه وب‌سایت به کار ببرید.
 
4. OpenHPI: دوره طراحی انسان محور
 
اگر می خواهید اصول طراحی خود را بهبود ببخشید، این دوره طراحی انسان محور مکانی عالی برای شروع است. این می تواند به شما کمک کند ایده ها و مهارت های تحقیقاتی خود را بهبود بخشید و به سرعت (در 10 ساعت) مجموعه مهارت های اصلی خود را به عنوان یک طراح بسازید.
 
5. WebFlow University: Ultimate Web Design Course
 
این بهترین دوره طراحی وب یک دوره رایگان است قیمت طراحی وب سایت که توسط دانشگاه WebFlow ارائه می شود، یک پلت فرم یادگیری آنلاین که توسط CMS و ابزار طراحی WebFlow میزبانی و توسعه یافته است.
 
این برنامه بیش از 5 ساعت آموزش تصویری را به طراحان ارائه می دهد و مقدمه ای عالی برای همه چیز طراحی وب است.
 
5 وبلاگ برتر طراحی وب که باید دنبال کنید
مجله شکستن
این وبلاگ همه چیزهایی را که شما نیاز دارید، از گرافیک گرفته تا الهام بخش و طراحی های زیاد، دارد. محتوای وبلاگ او بر اساس دسته بندی سازماندهی شده است و موضوعاتی مانند تجربه کاربر، طراحی وب، React، جاوا اسکریپت، CSS و دسترسی را پوشش می دهد. قیمت طراحی وب سایت تمام مطالب به اشتراک گذاشته شده در این وب سایت به گونه ای طراحی شده است که خوانا و آموزنده باشد.
 
2. Depot
 
Webdesigner Depot در میان محبوب ترین وبلاگ های طراحی در جهان متمایز است. این یک مرکز جامع از نکات فنی، اخبار، پست های رهبری فکری و الهام است. به طور مکرر با محتوای یک سری از نویسندگان با تجربه به روز می شود. در این وبلاگ، آخرین اخبار طراحی را دریافت خواهید کرد، مزایا و معایب سیستم های مختلف کدنویسی را کشف خواهید کرد و برخی از بهترین منابع طراحی را کشف کرده و از آنها یاد خواهید گرفت.
 
3. وبلاگ Mockplus
 
Mockplus چیزی بیش از یک تولید کننده وبلاگ است. این شرکت به طراحان یک پلت فرم طراحی برای نمونه سازی، طراحی و همکاری ارائه می دهد و با سیستم های طراحی مقیاس پذیر، گردش کار طراحی شما کاملاً ساده می شود. همه چیزهایی که تیم های طراحی نیاز دارند، از ایده گرفته تا اجرا را دارد. وبلاگ Mockplus با استفاده از ابزارها و نرم افزارهای مختلف، محتوایی با کاربری آسان را در اختیار طراحان با هر زمینه ای قرار می دهد. بسیاری از پست های محبوب او لیستی از منابع مفید، وب سایت ها و دانلودهایی هستند قیمت طراحی وب سایت که می توانید در کار طراحی خود از آنها استفاده کنید.
 
 
4. دفتر طراحی وب
 
این وبلاگ به زیبایی سازماندهی شده و پر از اطلاعات مفید است. طراحان وب می توانند دسته بندی های محتوا برای کارهای نمونه کارها، طراحی موبایل، توسعه کسب و کار، تجارت الکترونیک و حتی پوشیدنی ها را در این وب سایت بیابند. علاوه بر این، یک بخش نمای کلی وجود دارد که می توانید برخی از جدیدترین ابزارهای موجود برای متخصصان طراحی را بررسی کنید.
 
5. کتابخانه طراحی وب
 
این یک محیط وبلاگ نویسی ساده و در عین حال بسیار جذاب برای متخصصان طراحی است. انبوهی از اطلاعات ارزشمند را برای افراد مبتدی و حرفه ای که به دنبال بهبود مهارت های خود هستند قیمت طراحی وب سایت ارائه می دهد. بخش رایگان سایت مکانی عالی برای بازدید از منابع اقتصادی است.